Para Kazanmak İçin Hemen ÜYE OL ve SORU SORMAYA başla...
+13 oy
Diğer kategorisinde (299 puan)
tarafından düzenlendi

Site de bilgi amaçlı özgün sorular sorup, mevcut sorulara özgün cevaplar yazarak puan kazanabilir ve puanlarınız belirlenen seviyeye ulaştığında bizlerden ödeme alabilirsiniz.

ÖDEME DEKONTLARI

1. Ücretsiz Üye Olun.

Üye olduğunuz anda +150 puan kazanın.

2. Soru sorun. 

bir konuda özgün, mantıklı ve bilgilendirici soru sor ve sorduğun her soru başına  puan kazan.

3. Diğer kullanıcıların sorularını cevaplayın. 

Mevcut sorulara yazmış olduğun her bir cevap için  puan kazan.

- Sitemizde saat başına 20 adet soru ve 20 adet de cevap yazma hakkınız bulunmakta olup,

- Her soru gönderme 20 puan ve sorulara cevap verme 23 puandır.

Sorulardaki cevaplara +1 oy vermek +2 puandır

Puanınız 17.500 bin ve katlarına eriştiği anda ödeme alın.

Not:27.05.2019 itibari ile ödeme alt limiti belirlenmiştir. (Üyelerimizin kararıyla belirlenmiştir.) 

Topladığınız puanların toplamı 17500 ve katlarına ulaştığı anda bizlerden ödeme alın.

Her 5000 puan 6 TL olup, ödeme talebinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ödemenizi alabilir; isterseniz de biriktirip daha sonra ödeme talep edebilirsiniz.

17500=21 TL olarak belirlenmiştir. (Üyelerimizin kararıyla) 

Yazı yazmadan önce BURAYI okuyunuz. 

GÜNCELLEME

Giriş yaptığınız her gün +15 puan kazanacaksınız.Getirdiğiniz üye başına +250 puan kazanacaksınız.

Arkadaşlarını davet et? 

Mobilden giriyorsanız sağ alt tarafda mor ok butonuna bastığınızda referans linkini göreceksiniz. 

GETİRDİĞİNİZ KULLANCI GÖRMEK İÇİN HESABIM BÖLÜMÜNDEN BONUS KAYDINA TIKLAYINIZ.

Ödemeler Nasıl Yapılacak?

Puanları ödeme eşiğine ulaşan üyelerimizin ödemeleri, sitemizin alt bölgedeki ödeme işlemleri sayfasından ödeme talebi bildirisi yaptıktan itibaren 7 gün içerisinde belirti***** BANKA hesaplarına gönderilecektir.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde gerçekleştirmiş olduğu etkinlikler sadece puan kazanmak amacı ile iş olsun diye herhangi bir bilgi niteliği taşımayan, özgün olmayan, kopya içeriklerden (copypaste) oluşan kısaca kalite standartlarımızın altında olan üyelerin üyeliklerini durdurma hakkımız saklıdır.

Uyulması Gerekenler!

- Birden fazla üyelik oluşturanların tüm üyelikleri iptal edilir.

- Daha fazla puan kazanmak adına yazdığı mantıksız, bilgi niteliği taşımayan sorular ve cevaplar iptal edilir ve üyenin ilgili soru ve cevaptan kazandığı tüm puanları silinir.

- Çok sık uyarı alan sorular, cevaplar iptal edilir ve bu soru ve cevapları yazanlar önce uyarılır, aynı durumun tekrarı halinde üyeliği iptal edilir.

Ödeme Alabilmeniz için Mail Adresimize 

Sitedeki herhangi bir sorun için admin iletişim : caylakq@gmail.com

7 Cevaplar

+7 oy
(299 puan)
Referans sistemi getirilmiştir. Ufak tefek hatalar mevcut. 2 gün içerisinde düzeltmeye çalışıcağız.

Referans sistemine erişmek için

Telefondan giriyorsanız. Menüdeki üyeler kısmına girip mor ok gösteren yere tıklayınız.Oradan gruplara veya başka platforma paylaşımda bulunabilirsiniz. Her getirdiğiniz üye için 90 puan kazanacaksınız.

Bilgisayardan ise üyeler kısmından direk olarak göreceksiniz

Giriş yaptığınız her gün +2 puan tarafımızca hediye olacaktır.
(1k puan) tarafından
Bu çok iyi oldu
Yazar (15.2k puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhabalar, hocam az önce nahoş bir durum yaşandı benim ve bir başka üye arasında,lütfen üyelerinizi uyarın, münakaşa amaçlı sorulara cevaplar vermesinler.
(299 puan)
Hangi üye ile veya hangi soruda yaşadınız efendim 
Yazar (15.2k puan) tarafından
Songül hanımla biraz gerildik, sorumun altına sorum dışında gereksiz bir yorum yaptı kendisi.Soru sormamam gerektiğini sorulara cevap vermem gerektiğini belirtti.Bende kendisine yönetici misiniz? diye sordum beni terbiyesizlikle suçladı ve sonrasında yaptığı yorumların hepsini sildi.Eğer sisteminizde görüntüleye bilirseniz kendinizde göreceksinizdir.Ayrıca rica ediyorum sizden gereksiz sorularım varsa bir göz atın gereksiz olanları silin lütfen.
+3 oy
Yazar (22k puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Neden ödeme bölümüne tc kimlık istenıyor  boyle  internet üzerinden bircok iş var hiçbirınde tc kimlık no istenmıyor  bu insanların guvenını sarsar sadece ***** yada iban no ile kazanılan paralar aktarılır  şahsen ben kendım tc kimlık no  yazmam sırf bu yuzden burayı kullanmamayı tercıh ederımbunu kaldırsanısz iyi olur daha önce baktıgımda yoktu yeni eklemışsınız ııyı gunler 

(299 puan)
Kendi kullandığımız ***** **** gönderirken Tc numarası istemektedir. Lehimize hiç birşey yokdur. Madem şikayetciisiniz hemen kaldıralım.Başka bankayla çalışmak zorunda kalacağız. Kullandığımız ***** garanti. Diğer tüm bankalar için ***** açacağız. Görüşleriniz bizim için önemlidir
(299 puan)
tarafından düzenlendi
Talebiniz üzeri silinmiştir
Yazar (18.5k puan) tarafından
Papara hesabi için tc istenmiyor sanırsam  
+2 oy
(299 puan)
tarafından düzenlendi
Kullanıcı sözleşmesi Gizlilik sözleşmesi eklenmiştir.

Sitedeki bazı zorunları çözmüş bulunmaktayız. Artık referans sistemi aktifdir.Site kuralları ile alakalı bazı sorunlar tesbit etmiştik. Hepsini güncel şekilde bakabilirsiniz.
+1 oy
Yazar (12.6k puan) tarafından

Merhabalar; sitenize kayıt açıp biraz inceledim. Ancak referans gelirinde süreklilik neden yok. Yani referans kazançlarından mesela %10-15 kazanç yok. sadece 5 krş değerinde 90  puan 1 defaya mahsus biz tanıtıcılar için cazip değil.

Saygılarımla...
Yazar (12.6k puan) tarafından
Youtube tanıtım yaptım. Watsapp grubumdan 6 arkadaşım üyelik açtı. Bana kişi başı 250 puan yansımıyor. Ve ben youtube den tanıtım yaptığım için kim benim üyem nereden bileceğim.  Ki üyelerim belli değilki 4000 puan kazandıklarında  bana nasıl bonus verebileceksiniz.
(299 puan)
tarafından düzenlendi
Hemen kontrol ediyorum. Sitede şuan problem olmuş ref puanları yansımıyor. Yazılım ekibimize bildirdik yarın sorunu çözeceğiz. Gerekli puanı yansıtacağım. Refleri görmek için profilinizden bonus kaydı yazan yere tıklayınız.
Yazar (12.6k puan) tarafından
13 arkadaşım üyelik açtı. kullanıcı adlarını tek tek yazabilirim. Gecenin yarısında milletten kullanıcı adı talep ettim. Belki benim bilmediğim kayıtlarda var. Youtubedede yayınladım çünkü.
Yazar (12.6k puan) tarafından
telegram,watsapp,facebook sayfalarımda da yayınladım. Millet sabah gördüğünde ilgisini çekenler kayıt açacaklar. Benim ekibim aktif kullanıcılardır. Youtube kazançpark kanalından beni takip edebilirsiniz. Ben sürekli bu tarz kazanç sistemleri yayınlıyorum.
(299 puan)
Her gelen üye için puanı yansıtacağız. Reklamı bizde durdurduk. Gün içerisinde ref sistemiyle ilgili problemi çözmeye çalışıcağız. Üye olduğunuz saatten itibaren gelen kullancıları yansıtacağız.
0 oy
(5.8k puan) tarafından
1000 puan 6 tl idi

Şimdi,

5000 puan 6 tl

17.500 puan 21 tl

İşi baya bi zorlaştırmışsınız, üyeler azalabilir...
(299 puan)
Size kim diyor 1000-6 Tl olduğunu öyle birşey yapmadık biz.Sadece ödeme alt limitini 21 Tl yaptık.Bunun neresi kötü.6 tl gibi komik bir rakam çok mu iyi.Üyelerimizin kararıyla aldık bunu.Siteyi zorlaştırmadık
(5.8k puan) tarafından
1 hafta önce baktığımda 1000 puan 6 tl yazıyodu
(299 puan)
Sitede hata almış olabiliriz. Anasayfa hata olduğunu konuyu sabitleyip bildirdim. Sizlere ödemeleri cebimizden yapıyoruz. Reklamlardan kazandığımız size ödediğimizin çeyreği bile etmiyor. Sizce 1000 6 TL olsa bu site ödemeyi nasıl yapacak? Bizim yerimize kendiniz düşünün.Bazı insanlar diğer site daha çok ödeme yapıyor diyor. Adam 10 k puana 20 tl veren siteler var. Sponsor dan kazandığı parayı kullanıcıara bir kısmı bile yetmiyor. Artı ödeme kanıtı bile yok. Biz ödemeleri zamanında yaptık. Bu ay 1000 tl tutarında ödeme ve yatırım yaptık. Kazandığımız **** 17 TL Sizce size nasıl ödeme yapacağım heleki 1000=6 TL olduğunu düşün. İsterseniz 1000 =100 TL yapayım. Ödeme yapmadıktan sonra 100 TL olsa ne farkedecek söyleyin bana bir???
0 oy
(692 puan) tarafından
Admin bey ben sisteme yeni kayıt oldum.Saatlik yorum ve cevap limitlerinin kalkma gibi bir ihtimali varmı ?
(299 puan)
Malesef kaldırma gibi. Bir durum söz konusu değil. Yarın limitleri yarı yarıya yükselteceğiz.
0 oy
Yazar (14.6k puan) tarafından
Merhaba, siteyi aynı yerde iki kişi kullanacağız. Bir sıkıntı yaratır mı? Aynı internet bağlantısı olacağı için ip aynı olacaktır fakat çekim taleplerini farklı bankalara yapacağız.
(299 puan)
Merhaba 

Aynı ip üzerinden iki kişi Malesef olmuyor. Farklı ip üzerinden girmeyi deneyiniz.

Giriş yaparsınız ama soru sorarken ve cevaplarken sorun yaşarsınız. Saatlik limit 1 ip başına oluyor 2 kişi girerse paylaşmış olur. Oda siteyi tam olarak kullanamıyağınızın anlamına gelir. 
Yazar (14.6k puan) tarafından

Sınırlama hariç bir sıkıntı yaşamazsak sorun değil o zaman. Belki o ya da ben aynı ip gözükebiliriz o yüzden sormuştum ***** açısından sıkıntı yaratır mı diye. Aynı anda soru sorup, cevap verirsek olmadı telefonla bağlarız. Teşekkürler bilgilendirme için. :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
10, Haziran, 10 Diğer kategorisinde dremix1103 Yazar (10.4k puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap
0 oy
0 cevap
10, Haziran, 10 Spor kategorisinde dremix1103 Yazar (10.4k puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap
...